Aktualności

Nowe, bezprzewodowe rozwiązanie firmy Satel pod nazwą Be Wave jest już dostępne.

Szczegóły znajdziesz na stronie https://bewave.systems/

Na zakupy urządzeń systemu Be Wave zapraszamy do sklepu internetowego https://bewavesklep.pl

Promocje BCS na Lipiec 2024

01-07-2024

Od 06-05-2024 nowa promocja na urządzenia BCS:

Promocja BCS-Lipiec-2024-A4.pdf

Wyprzedaż-BCS-Lipiec-2024-A4.pdf

Nowa gama kamer typu bullet DINION 5100i IR

25-10-2023

Nowa gama kamer typu bullet DINION 5100i IR oferuje niezawodne wykrywanie i detekcję na zewnątrz budynków z wykorzystaniem technologii AI. A także wysoką jakość obrazu nawet przy słabym oświetleniu, a ponadto ma wytrzymałą aluminiową obudowę. Kamery te są idealne pod kątem zwiększenia bezpieczeństwa i ochrony wokół budynków, dzięki zastosowaniu technologii IVA Pro Buildings, opartej na głębokim uczeniu. Co więcej, są zgodne z wymaganiami NDAA sekcji 889(a)(1)(A), zapewniając tym samym realizację każdego projektu, bez zbędnych obaw.

Karta katalogowa Dinion 5100i IR

Infografika Dinion 5100i IR

Obejrzyj wideo

Obejrzyj wideo

Obejrzyj wideo

Nowe elementy systemu nagłośnieniowego (DSO) PRAESENSA

20-10-2023

Bosch wprowadza nowy, mały sterownik PRA-SCS do systemów nagłośnieniowo-ostrzegawczych PRAESENSA. Jako niedroga alternatywa pozwala on zoptymalizować system PRAESENSA pod kątem potrzeb instalacji, wydajności operacyjnej i kosztów. Sterownik PRA-SCS jest przeznaczony do projektów średniej wielkości i umożliwia elastyczne rozplanowanie systemu PRAESENSA w hotelach, szkołach, sklepach czy budynkach komercyjnych. 

Zapowiedź produktu PRA-SCS

Kolejnym nowym produktem jest moduł wejść i wyjść sterujących PRA-IM16C8. Moduł ten umożliwia konfigurowanie i nadzorowanie wejść sterujących, bezpotencjałowych wyjść sterujących i nadzorowanych wyjść wyzwalających do systemu PRAESENSA. Wejścia i wyjścia sterujące umożliwiają prostą konfigurację połączeń systemu PRAESENSA do urządzeń zewnętrznych takich jak systemy pożarowe, lampy stroboskopowe, głośniki. Obudowa umożliwia montaż na szynie DIN.

Zapowiedź produktu PRA-IM16C8

Kamera Flexidome Corner – bezuchwytowa konstrukcja.

29-09-2023

Nowa kamera FLEXIDOME corner 7100i IR przeznaczona do montażu w narożniku pomieszczenia jest idealna dla służb zakładów penitencjarnych, służby zdrowia oraz instytucji publicznych i socjalnych. Umożliwia monitorowanie zamkniętych przestrzeni, takich jak pokoje, kabiny wind i przedsionki, przy jednoczesnym poszanowaniu prywatności poszczególnych osób.

Pobierz kartę katalogową Flexidome Corner

Nowe głośniki tubowe i moduł wzmacniacza w technologii sieciowej

Głośniki tubowe LHN-UC15L-SIP i LHN-UC15W-SIP to nowoczesne i zintegrowane rozwiązanie audio do systemów dozoru wizyjnego umożliwiające błyskawiczną interwencję audio tam, gdzie jest ona potrzebna.

W powyższych scenariuszach głośniki tubowe mogą zapewniać realną świadomość sytuacyjną dzięki ostrzeżeniom dźwiękowym — czy to w celu powstrzymania intruza przed wejściem na teren prywatny czy ostrzeżenia grupy osób w przestrzeni publicznej. Oprócz wstępnie nagranych komunikatów, które uruchamiają się natychmiast przy użyciu dostępnej w kamerze funkcji detekcji Intelligent Video Analysis (IVA), funkcja VoIP/SIP umożliwia także emitowanie komunikatów na żywo z centralnego pomieszczenia operatora — jednokierunkowo lub z możliwością prowadzenia dialogu — z użyciem mikrofonu pojemnościowego wbudowanego w głośnik tubowy do prowadzenia dialogu z obserwowanymi osobami.

Głośniki tubowe LHN-UC15L-SIP (kierunkowy wysokiej mocy) i LHN-UC15W-SIP (kompaktowy szerokokątny) zapewniają najwyższą jakość dźwięku i elastyczną integrację z systemami dozoru wizyjnego i rozgłoszeniowymi; umożliwiają zarówno dwukierunkową komunikację VoIP (Voice-over-IP) z użyciem protokołu SIP (Session Initiation Protocol), jak i emisję wstępnie nagranych/automatycznych komunikatów. Moduł wzmacniacza AMN-P15-SIP klasy D o mocy 15 W może być podłączony bezpośrednio z pasywnymi głośnikami lub przez wyjście liniowe do wzmacniacza zewnętrznego będącego wtedy mostkiem do integracji funkcji VoIP/SIP z istniejącymi systemami rozgłoszeniowymi, co dodatkowo zwiększa funkcjonalność i zwrot z inwestycji. Każdy z głośników tubowych ma wbudowany wzmacniacz klasy D o mocy do 15 W, który można zintegrować bezpośrednio z istniejącymi systemami obsługującymi protokół SIP, aby funkcjonowały jako urządzenia klienckie VoIP/SIP. Głośniki tubowe i moduł wzmacniacza obsługują technologię Power over Ethernet (PoE).

Pobierz kartę katalogową LHN-UC15L-SIP (kierunkowy)

Pobierz kartę katalogową LHN-UC15W-SIP (szerokokątny)

Pobierz kartę katalogową AMN-P15-SIP (moduł wzmacniacza)

Scroll to Top